VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI APIE STALINIUS DARBO ŠVIESTUVUS

stalinis-darbo-sviestuvas

Staliniai šviestuvai gerai žinomi, ne tik dėl savo paskirties apšviesti darbo stalą, bet ir dėl interjero puošybos. Modernūs tokio tipo šviestuvai tikrai neprimena prieš keletą dešimtmečių ant kiekvienų namų darbo stalo stovėjusių gremėzdiškų šviesulių. Nepaisant to, stalinis šviestuvas visada išliks viena iš Jūsų efektyvaus darbo sudedamųjų dalių, kadangi gera šviesa nevargina akių ir leidžia greičiau susikaupti. Dėl šios priežasties skirkite pakankamai laiko tam, kad tinkamai išsirinktumėte savo darbo stalo kompanioną. Jūsų alternatyva – šviestuvai internetu – kuriuos atidžiai galite išanalizuoti pasirinktoje apšvietimo sistemų elektroninėje parduotuvėje.

Akivaizdu, jog stalinis šviestuvas dažniausiai atlieka tikslinio šviesos šaltinio funkciją, tačiau reikia pabrėžti, jog neretai tai naudojama sukurti jaukesnei aplinkai, akcentuoti tam tikras erdves ar atlikti dekoratyvinę funkcijas, kai gražus dizainas yra prioritetinis veiksnys.

• Kokia yra Jūsų darbo vieta. Aukštesni ar platesnių gaubtų šviestuvai apšvies didesnę stalo dalį – todėl turite išsiaiškinti, koks šviesos spektras Jums reikalingas ir pagal tai rinktis.
• Kokia šviestuvo padėtis ir šviesos kryptis yra reikalinga. Jei Jūs užsiimate skirtinga veikla – piešimas, skaitymas, rašymas – tai reikalauja skirtingo šviesos intensyvumo. Taipogi, jei turite skirtingas darbo vietas savo stale – Jums aktualus šviestuvo lankstumas ir išgaunami šviesos kampai. Jei nerandate tinkamo pasirinkimo parduotuvėse – šviestuvai internetutikrai leis išsirinkti iš didelės pasiūlos ir neskubant apsispręsti, kuris stalo šviesulys Jums geriausias.
• Koks šviesos intensyvumas Jums būtinas. Šiais laikas žmonės labai daug savo laiko praleidžia sėdėdami prie darbinio stalo priešais kompiuterio monitorių, todėl įtemptas regėjimas tampa problema. Reikia pastebėti ir tai, jog amžius ir šviesos poreikis yra susiję, kadangi kuo vyresni daromės tuo mūsų akys reikalauja daugiau šviesos. LED lemputės yra puikus pasirinkimas tiksliniam apšvietimui. Be to, jos pasižymi didžiausiu energijos taupumu ir ilgaamžiškumu, todėl Jums nereiks sukti galvos dėl dažnai perdegančių lempučių.

Įvertinus šiuos tris faktorius, galėsite išsirinkti darbastalio šviesos šaltinį, kuris taps Jūsų imliai atliekamo darbo priežastis. Reikia pabrėžti, kad šviestuvai internetu neretai tampa šiuolaikinių žmonių pasirinkimas. Pagrindinės to priežastys – eilių nebuvimas, didelis asortimentas ir patogus pirkimas bei pristatymas. Taip pat dažnai šviestuvų parduotuvėse tarp tankiai sukrautų apšvietimo sistemų sunku būna pastebėti būtent tai ko ieškote. Tuo tarpu, sėdint prie kompiuterio ir neskubant žiūrinėjant šviestuvus, galite juos ramiai įvertinti ir išsirinkti Jums mieliausią.

Tegul Jūsų darbo stalas būna efektyviai apšviestas ir paruoštas produktyviai veiklai!