led profiliai

LED PROFILIAI – MATYKITE AIŠKIAI

Pastaruoju metu itin auga LED lempučių ir tuo labiau šviestuvų populiarumas. Taip yra dėl jų mažos kainos, energijos taupymo, malonios akiai šviesos ir kitų teigiamų savybių. Todėl namuose, ypač tose vietose, kur reikia daugiau atidumo pasirenkami LED tipo šviestuvai.

Maisto ruošimo vietoje šviesa turi būti pakankamai ryški, atitinkamo švarumo, kad būtų galima tiksliai matyti, kur padėti peilį, kitas priemones. Todėl dažniausiai pasirenkami LED šviestuvai, kurie gali suteikti būtent tokio tipo šviesą, kokios reikalauja poreikiai. Jeigu šviesos reikia po pakabintomis spintelėmis, dažniausiai yra pasirenkami LED profiliai, kurie suteikia kryptingą ir ryškią šviesą, leidžiančią matyti ruošiamą maistą su visomis detalėmis. Su tokiu apšvietimu matysite visus plaukelius ar grūdelius, galėsite akylai sekti visus savo įrankių judesius.

Profilis susideda iš kelių dalių. Visų pirma jam reikalingas aliuminis, kuris sugeria didžiąją dalį šilumos, sklindančios iš šviestuvo. Ši dalis padeda užtikrinti, kad maistą pasieks tik šviesa ir jis nesušils nuo spindulių. Profiliui taip pat reikalingas apsauginis dangtelis, kuris priklausomai nuo medžiagos spindulius gali arba nukreipti (jei jis skaidrus), arba geriau juos išsklaidyti (matiniai). Galiausiai ant profilio uždedami kištukai ir prijungiami laikikliai, leidžiantys tokio tipo šviestuvus primontuoti prie jums reikalingo virtuvės paviršiaus.

Profiliai paprastai yra parankesni nei įprasti šviestuvai, nes dėl išskaidytos šviesos, jie gali ir ilgiau tarnauti. Tai yra labai praktiški šviestuvai, kuriuos dėl siaurumo, galite primontuoti beveik prie bet kokio paviršiaus, net jei jis bus tik kelių centimetrų pločio. Tokie sumontuoti LED profiliai paprastai būna kitiems net nematomi, nes susilieja su aplinka ir jūs matote tiesiog apšviestą interjero dalį. Nepamirškite, kad šalia profilio turi būti tam tikras elektros šaltinis, kad jis turėtų iš kur semtis energijos šviesai. Tad profilį pravartu montuoti netoli rozetės.

Virtuvė dažnai vadinama namų siela. Tai ne tik ta vieta, kur jūs ateinate pagaminti sau ar kitiems valgyti. Tinkamai apstatyta ir apšviesta virtuvė gali tapti jaukiausia erdve jūsų namuose. Norint to pasiekti, pasirinkite būtent jūsų virtuvę geriausiai atitinkančius šviestuvus – maisto gamybai puikiai tiks LED profiliai.