LED APŠVIETIMO PANAUDOJIMAS VONIOJE

led-vonioje-667x576

Ruošiatės renovuoti savo vonią ir ieškote naujų idėjų, kaip būtų galima efektyviau paskirstyt šviesą joje ir sukurti jaukią, atpalaiduojančią aplinką? Vienas iš pasirinkimų yra LED šviesos integravimas šioje erdvėje. LED lempos tai ne tik puikus apšvietimo šaltinis, bet ir efektyvus ir ekonomiškas šviesos naudojimas jūsų namuose. Jei ieškote inovatyvių sprendimų ir norite, kad Jūsų vonios kambarys atrodytų išskirtinai – pateikiame penkias idėjas, kaip galite sukurti įspūdingą apšvietimą šioje erdvėje.

LED šviesa siūlo spalvų įvairovę, kuri praturtina bet kokį kuriamą interjerą. Vienas iš galimų pasirinkimų yra LED šviesos panaudojimas po kriaukle. Šiuo atveju pasirinkta kriauklė turėtų būti stiklinė, o ne keramikinė, nes taip bus geriau atspindima šviesa. Toks apšvietimo būdas padės išryškinti kriauklę ir atrodys itin moderniai. Kitas itin inovatyvus variantas yra apšviesti ne tik kriauklę, bet ir vonią. Vonios apačioje integruotos LED lempos sukurs SPA vonios įspūdį ir iškart privers kūną atsipalaiduoti vos tik panirus į vonią.

Dar viena idėja – naudoti paslėptą LED apšvietimą, kuris būtų montuojamos veidrodžių šonuose. Toks variantas atrodo ne tik elegantiškai, bet ir moderniai. Be to, tinkamas veidrodžio apšvietimas yra vienas svarbiausių veiksnių vonioje. Dėl šios priežasties apšvietimas turi būti funkciškas ir pakankamai ryškus, nesukuriantis šešėlių. LED šviesa šį rezultatą padeda pasiekti gana paprastai.

Jei vonios kambarį norite optiškai padidinti – čia pagelbės ryškiai mėlynos šviesos LED lempos ar juostelės. Viena vertus, jei rinksitės tik mėlyną šviesą, su laiku ji gali pradėti varginti. Dėl šios priežasties, geriausia išeitis yra miksuoti, pavyzdžiui, šiltai baltos šviesos lemputes su mėlynomis LED juostomis, kurios gali išryškinti vonios lentynėlę ar kitus objektus esančius šioje erdvėje. Tokiu būdu pasieksite maksimalų erdvinį pojūtį ir užtikrinsite, jog vonios kambarys atrodytų stilingai.

Jei galvojate, kad Jūsų pasirinktame vonios dizaine sunku integruoti LED apšvietimą – galbūt nepagalvojote apie lubas? Kabančiose lubose puikiai derės ryškus LED apšvietimas, kuris ne tik sukurs jaukumą, bet ir atrodys inovatyviai. Galite rinktis tiek įleidžiamus šviestuvus, tiek ir LED juostas.

Galiausiai, jei mėgstate minimalizmą ir vieno tono spalvas – aplinką sušildyti ir jaukumo jai suteikti galite pasinaudodami LED akcentiniais šviestuvais, kurie negyvas ir šaltas vonios sienas papuoš jaukiu, švelniai gelsvos spalvos žaismu.
LED lempos gali tapti puikiu jūsų vonios akcentu ar „burtų lazdele“, kuri sukuria jaukumą šioje erdvėje. Panaudojimo įvairovė leidžia kiekvienam pritaikyti šią apšvietimo rūšį savo vonios kambaryje. Dabar jums beliko nuspręsti, kokią stilistiką ir apšvietimo išpildymą norite turėti vonioje.