lauko šviestuvai

LAUKO ŠVIESTUVAI GAMINANTIEMS MAISTĄ

Vasaros metu daug namų savininkų pasirenka maistą gaminti lauke. Pasirinkus tokį maisto ruošimo būdą, kiekvienas kepėjas turi pasirūpinti ir kad lauke bus atitinkami lauko šviestuvai, kurie leis matyti gaminamą maistą.

Lauke statomi šviestuvai yra kelių tipų: sieniniai, montuojami ant žemės, pakabinami. Jie skiriasi ne tik dydžiais, bet ir šviesos ryškumu. Pavyzdžiui, paprastieji saulės baterijas turintys šviestuvai dažniausiai naudojami pašviesti takui. Tačiau jei norite gaminti maistą lauke, tuomet jums reikės ryškesnio šviestuvo, kuris leis jums matyti visas priemones ir produktų iškepimo laipsnį (juk nenorite maisto perkepti arba visai neiškepti).

Rinkdamiesi lauko šviestuvus, pasirinkite jums geriausiai tinkantį tipą. Kaip buvo minėta, kai kurie šviestuvai gali būti su saulės baterijomis, taip pat galite rasti LED tipo, liuminescencinių. Lempučių tipą rinkitės pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, LED tipo šviestuvai ne tik taupys energiją, bet ir suteiks pakankamo ryškumo šviesą. Todėl jei norite maistą gaminti lauke, paranku šalia kepimo, pjaustymo vietos pasistatyti LED tipo kryptinį šviestuvą, apšviečiantį šias vietas. Jei kepimo ir maisto ruošimo vietos nėra prie sienos, tuomet galite rinktis pastatomus šviestuvus.

Lauko šviestuvai gali būti sieniniai, skirti sukurti daugiau jaukumo. Tokio tipo šviestuvai gali būti parinkti lauko terasai, arba tai vietai, kur susirenka šeimyniškiai ar draugai. Šie sieniniai šviestuvai paprastai būna grubesnio stiliaus, turintys sendinto metalo, kad sutemus tiek daug neišsiskirtų iš aplinkos, namo eksterjero, bet suteiktų daugiau reikalingos šviesos. Šiuos ir pakabinamus šviestuvus galite pasirinkti lauke esančiam valgomajam, kur visi kartu susėdę galėsite ragauti lauke pagamintus skanumynus. Lauko terasai galite pasirinkti ir kontroliuojamo tipo šviesą, tai yra šviestuvus, turinčius dimerius. Jais galėsite kontroliuoti ir pavyzdžiui, jau pavalgę, galėsite sumažinti apšvietimą ir sukurti romantišką atmosferą.

Rinkdamiesi šviestuvus laukui, nepamirškite patikrinti ne tik kaip jie atrodo, bet ir jų funkcijas. Jei ruošiatės lauke gaminti maistą, tuomet jums geriausiai tiks kryptiniai LED šviestuvai, galintys ryškiai ir švariai apšviesti įvairias erdves. Lauko šviestuvai galės sukurti ir jaukią atmosferą jau vakarieniaujant. Leisdami laiką lauke pasirūpinkite ir apsauga nuo uodų, mašalų.