KAIP NAMUOSE ĮDIEGTI LED APŠVIETIMĄ?

led-panaudojimas-1000x576

Šviesos modeliavimas namuose būna viena iš sudėtingiausių užduočių tenkančių stilingą, bet neperkrautą interjerą susikurti norintiems žmonėms. Žiniasklaida mirga nuo antraščių, kaip efektyvu ir išmintinga pereiti nuo kaitrinių iki LED lempučių naudojimo. Vis dėlto lempučių ekonomiškumas, nėra vienintelė priežastis, kodėl itin dažnai siūloma jomis naudotis. LED šviesa gamina mažiau šilumos, tai reiškia mažiau įkaista. Dėl šios priežasties LED lemputės gali būti puikus baldų apšvietimas, meno kūrinių esančių namuose išryškinimo pagalbininkas ar užduotinio apšvietimo alternatyva.

Vienas iš LED panaudojimo kelių – namų laiptų apšvietimas. Tai galima padaryti ne tik su įleidžiamais šviestuvais, bet ir LED juostomis. Juostos lengvai montuojamos ir tampa tarsi paslėptu apšvietimu, jei yra dedamos po laiptais. Taip pat juostelės yra gaminamos įvairių spalvų. Todėl kiekvienas gali savo interjerą papuošti norimomis spalvomis. Klasikinė balta, šiltesnė gelsva, ryškiai mėlyna ar rožinė? Kiekvienas gali nuspręsti pats. Apskritai, LED juostų panaudojimas išties platus – baldų apšvietimasnaudojant jas tampa itin paprastas. Juostos montuojamos prie lentynų, stalviršių, minkšto kampo apačioje ir pan. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės. Taipogi, LED šviesa atrodo labai moderniai ir inovatyviai.

Jei pirmenybę labiau teikiate lemputėms – LED lemputės gali būti sukamos prie veidrodžių, naudojamos staliniuose ar pakabinamuose šviestuvuose – panaudojimo spektras labai platus. Taip pat šio tipo lemputės gali būti pritvirtinamos prie namus puošiančių akcentų. Gal tai bus įspūdingas meno kūrinys, ant sekcijos stovinti nuotraukų ekspozicija ar kiti Jums svarbūs ir akcentuotini daiktai? Renkantis LED lemputę atkreipkite dėmesį, jog jos efektyvumas matuojamas ne vatais, o liumenais, todėl jei nežinote kokia lemputė jums tiktų geriausiai – pasitarkite su apšvietimo parduotuvės specialistais, kurie nukreips Jus tinkama kryptimi ir patars, kokio šviesos intensyvumo lemputę pirkti.

Baldų apšvietimas ir erdvių išryškinimas LED šviesos pagalba tampa iššūkiu interjero dizainerių darbotvarkėje, nes reikia suderinti šviesos intensyvumą ir spalvinius konkretaus erdvės dizaino poreikius, o tuo pačiu erdvę užpildyti šviesa, kuri nebūtų perteklinė ir atrodytų stilingai. Kita vertus, tai tampa ir revoliucija ne tik spalvinės įvairovės atžvilgiu, bet taip pat ir šviesos efektyvumo ir ekologiškumo atžvilgiu. Galiausiai, gan naujas dalykas – išmanusis apšvietimas, sujungiantis visus namų šviestuvus ir šviesą reguliuojantis per mobiliojo telefono ar planšetės programėle – taip pat naudoja LED lemputes. O tai dar kartelį patvirtina LED šviesos įvairiapusiškumą ir taupumą.
Puoškite savo interjerą, išryškinkite baldus ir namų akcentus bei sutaupykite naudodami efektyvią ir ilgaamžę šviesą namuose.